Aleksander “Papa Kettel” Piłecki

No image available.


Swoją przygodę z aktywnością fizyczną zacząłem od 16 roku życia, były to sztuki walki, a konkretnie Muay Thai, którą to kontynuowałem przez 6 kolejnych lat. Następnie moje zainteresowania skupiły się na kolarstwie górskim, i rowerowych sportach wyczynowych. Na tej drodze z “doskoku” pojawiały się treningi siłowe, co w konsekwencji popchnęło mnie w stronę sportów siłowych i sylwetkowych. Po wielu latach pracy nad sylwetką, zwiększania intensywności, i wzbogacania form ruchu trafiłem na trening funkcjonalny. Pokochałem go za wszechstronność, i wymagania jakim muszę sprostać. Daje mi poczucie ciągłego rozwoju i bycia coraz lepszym, zarówno w treningu jak i w życiu. Wiem że nie ma rzeczy, które są w stanie nas zatrzymać. Moim celem, jako trenera jest zapewnienie rozwoju swoim podopiecznym, i możliwość pokonywania kolejnych wyzwań. Wszystko zależy od naszego nastawienia, a z odpowiednią pomocą, i pracą jesteśmy zdolni do wszystkiego.

 • SFG Kettlebell Instructor level I
 • Mobility Centrum Sportu i Rehabilitacji Biernat
 • “Jak zostać człowiekiem” Athletic Development
 • Trener Kulturystyki w Polskiej Akademii Sportu w Warszawie

Maria Świecik

No image available.


Sport towarzyszył mi od najmłodszych lat. Trenowałam wtedy koszykówkę i bieganie w szkolnych drużynach. Niemniej prawdziwą miłością i pasją pomogła mi zarazić się moja mama kiedy zabrała mnie pierwszy raz na siłownię. Od razu wiedziałam, że takie miejsca będą ważną częścią mojego życia. Jak ważną okazało się kiedy instruktor zaprosił mnie na zajęcia z podnoszenia ciężarów. Ciężarowy pomost stał się moim drugim domem na kolejnych kilka lat, a zawodnicy drugą rodziną. To tam walczyłam z coraz większymi ciężarami, tam próbowałam przełamywać kolejne granice, doskonalić każdy ruch, kształtować charakter, a obok pomostu… odrabiałam lekcje i uczyłam się do szkoły.
Podnoszenie ciężarów pokochałam od pierwszego dotknięcia sztangi przede wszystkim za to, że sami odpowiadamy za to co wydarzy się na pomoście, czy uda nam się przełamać kolejne pułapy ciężaru, pokonać granice w głowie i utrzymać sztangę nad głową przez te kilka długich sekund.

 • sędzia okręgowy podnoszenia ciężarów, instruktor pc klasy I
 • multimedalistka mistrzostw Polski w podnoszeniu ciężarów, akademickich mistrzostw Polski oraz zrzeszenia LZS
 • wielokrotna mistrzyni pc województw pomorskiego i warmińsko-mazurskiego
 • uczestniczka i medalistka zawodów krajowych i międzynarodowych w pc

Sylwia Pietrzak

Recepcjonistka

No image available.


Jestem Sylwia i do naszego zespołu dołączyłam w maju 2019r. Jestem wraz z Zosią tzw. sercem tego klubu. Odpisuję na Wasze zapytania, wiadomości, tworzę wydarzenia oraz prowadzę social media. Pasją do Cross Trainingu zaraziłam się na zajęciach, gdzie regularnie uczęszczam, dlatego wysiłek, który nasi Adepci wkładają w treningi jest mi bardzo dobrze znany. Prywatnie studiuję Filologię Szwedzką oraz jestem pasjonatką tego języka, kultury oraz kraju. Uwielbiam aktywnie spędzać czas i podróżować. Chcę wszystkich zarazić pozytywną energią i przekonać, że trening funkcjonalny nie jest tak straszny jak go malują.

Zosia Bulińska

Recepcjonistka

No image available.


Mam na imię Zosia i do zespołu Centrum Sportu Stocznia dołączyłam w lipcu 2019r. Razem z Sylwią jesteśmy sercem tego klubu. Na Stoczni dbam o naszych Adeptów i o to, żeby czuli się u nas dobrze. Chętnie odpowiem na każde pytanie związane z treningiem i zachęcę do przyjścia na nasze zajęcia. Zajmuję się również social media, więc często zobaczycie mnie na sali, kiedy pstrykam Wam fotki. Ze sportem jestem związana od najmłodszych lat, a Cross Training uprawiam już 4 lata i jest tym czego szukałam od dawna.

Krzysztof “Szeryf” Małkowski

No image available.


Od dziecka moją pasją był sport. Swoją przygodę z nim zacząłem od treningu zapasów w KS Granica, gdzie zdobyłem swój pierwszy medal na Mistrzostwach Gdańska. Później trenowałem piłkę nożną w klubie Gedania Gdańsk. Chęć bezpośredniej konfrontacji z przeciwnikiem poprowadziła mnie dalej do kickboxingu, gdzie zaliczyłem starty w  zawodach, zdobyłem 4 stopień  (niebieski pas).

Jednak szukając najlepszej formy aktywności fizycznej, trafiłem na Cross Training. Od razu złapałem bakcyla tego sportu. Uwielbiam społeczność, jaka trenuje ten sport za jej otwartość i pozytywne podejście do treningu i życia, a klimat na treningu jest niepowtarzalny, wręcz po prostu świetny.

Już od ponad 7 lat  prowadzę zajęcia w Centrum Sportu Stocznia i realizuję swoją pasję, rozwijam się, aby być coraz lepszym trenerem. Cieszą mnie wszystkie postępy moich podopiecznych, i tych początkujących i bardziej zaawansowanych, co motywuje mnie jeszcze bardziej do dalszej pracy.

Odpowiedzialny za programowanie treningów.

 • Absolwent Szkolenia centralnego P1 Twój Trening
 • Szkolenie KB Bronisław Olenkowicz – Prawidłowa technika i progresja ćwiczeń
 • Szkolenie Training Lab
 • Szkolenie Barbell Kitchen Dieta, Suplementacja i Regeneracja w Cross Training
 • Olympic Weightlifting Instructor – Level 1
 • Warsztaty z Kettlebell HardStyle Bartłomiej Bolechowski – Podstawowe i Zaawansowane techniki Kettlebell
 • Sportowiec i instruktor z wieloletnim stażem
 • Trener personalny i grupowy
 • Zawodnik
 • Starty w dyscyplinach: cross, kickboxing, piłka nożna, zapasy

Marcin “Leo” Leszkowicz

Head coach

No image available.


Duch rywalizacji towarzyszył mi już od najmłodszych lat – trenowałem wyczynowo pływanie i siatkówkę. Startowałem również w zawodach lekkoatletycznych, unihokejowych oraz w wyścigach Smoczych Łodzi. Trening funkcjonalny stał się moją pasją w 2014 roku dzięki powstaniu Centrum Sportu Stocznia. Trenując w murach boxa początkowo traktowałem zajęcia jako uzupełnienie treningów biegowych. Po osiągnięciu celu (którym było pokonanie biegu maratońskiego) szybko jednak zdałem sobie sprawę, że Cross Training jest dyscypliną, której chcę oddać się na stałe.

W tej chwili trenuję na poziomie zawodniczym i mam za sobą kilka udanych startów w zawodach. Chcę też dzielić się zdobytą wiedzą i stale ją poszerzać. Jednak, przede wszystkim, moim celem jest zarażanie miłością do treningu funkcjonalnego innych. Uwielbiam tę dyscyplinę za to, że błyskawicznie poprawia jakość życia ćwiczących oraz buduje niesamowitą społeczność. Śmiało można powiedzieć, że Cross Training stał się dla mnie stylem życia, a Centrum Sportu Stocznia moim drugim domem.

 • Certified Performance Specialist Lvl 1, lvl 2, lvl 3
 • Szkolenie kettlebell – prawidłowa technika i progresja podstawowych ćwiczeń
 • Szkolenie z zakresu metodyki treningu Cf oraz prowadzenia zajęć grupowych
 • Zawodnik Cross Training
 • Drugie miejsce w wewnętrznych zawodach Centrum Sportu Stocznia (grudzień 2015)
 • Drugie miejsce na Zawodach Battle of the Machines vol. VIII w kategorii Ogry Open
 • Złoty medalista w Mistrzostwach Miasta Olsztyna Gimnazjów w Lekkiej Atletyce
 • Wielokrotny medalista Mistrzostw Woj. Warmińsko-mazurskiego w pływaniu
 • Wielokrotny reprezentant Woj. Warmińsko-mazurskiego na Mistrzostwach Polski Juniorów w pływaniu