Zajęcia

Class 1+2

icon-09icon-10

Grupy łączone, na które może przyjść każdy. Skupia się na podstawach treningu funkcjonalnego. Tu nauczysz się techniki ćwiczeń oraz poprawisz swoją siłę, wydolność i mobilność. Na Class 1+2 dowiesz się jak trenować właściwie i bezpiecznie. Tutaj czeka cię najfajniejsza zabawa z Cross Training, każdego dnia możesz „dojść do ściany” i z tygodnia na tydzień czeka Cię progres w Twoich osiągnięciach.

Gymnastics

icon-02

Cross Training zawiera wiele elementów gimnastycznych, takich jak ćwiczenia na drążku, kółkach gimnastycznych itd. Zajęcia Gymnastics pomogą Ci opanować te umiejętności szybciej i bardziej efektywnie.

OLY

icon-01

Inaczej Olympic Weightlifting, czyli podnoszenie ciężarów. Na tych zajęciach zdobędziesz umiejętność stopniowego zwiększania obciążenia i dynamiki pracy na sztandze olimpijskiej. Treningi są ściśle dobrane do możliwości i stanu zdrowia Adeptów.

MOBILITY

icon-08

Trening, którego zadaniem jest zwiększanie mobilności naszego ciała, poprzez rozciąganie, powiększanie zakresu w stawach, podstawowe techniki masowania oraz rozbijania mięśni. Regularne uczęszczanie na Mobility pozwoli Ci zapobiec kontuzjom oraz zoptymalizować Twoje wyniki.

WOD

icon-09icon-10

Trening składający się z rozgrzewki i WOD (Workout of the Day). WOD jest dłuższy niż zazwyczaj i trwa nawet 40 minut. WOD jest również skalowany w zależności od możliwości i potrzeb Adeptów.

TEAM WOD

icon-06

Zajęcia polegające na wykonywaniu treningu w drużynach. Jest to świetna okazja do zintegrowania się i poczucia klimatu rywalizacji. Workouty często będą się różnić się od tych rozpisywanych na tablicy wewnątrz boxa. Przygotujcie się na dużą dawkę dobrej zabawy!

KETTLEBELLS

icon-03

Trening z odważnikami. Kettlebells angażują do pracy wszystkie partie mięśniowe, proporcjonalnie rozwijając sylwetkę, wzmacniając core i mięśnie głębokie. Pozwalają na wykonanie prawie każdego rodzaju treningu, począwszy od nastawionego na rozwój siły, wytrzymałości aż po mobilizację i stabilizację.

RUNMAGEDDON

icon-04icon-05

Treningi z wykorzystaniem różnych przeszkód terenowych jakie uda się nam znaleźć i wykorzystać. Nauczysz się jak wspinać się po linie, znajdziesz sposób na przemieszczanie ciężkich opon… Wszystko po to aby jak najlepiej wypaść na znanym już Runmageddonie!