Zajęcia

CLASS 1+2

icon-09icon-10

Grupy łączone, na które może przyjść każdy. Skupia się na podstawach treningu funkcjonalnego. Tu nauczysz się techniki ćwiczeń oraz poprawisz swoją siłę, wydolność i mobilność. Na Class 1+2 dowiesz się jak trenować właściwie i bezpiecznie. Tutaj czeka cię najfajniejsza zabawa z Cross Training, każdego dnia możesz „dojść do ściany” i z tygodnia na tydzień czeka Cię progres w Twoich osiągnięciach.

GYMNASTICS

icon-02

Cross Training zawiera wiele elementów gimnastycznych, takich jak ćwiczenia na drążku, kółkach gimnastycznych itd. Zajęcia Gymnastics pomogą Ci opanować te umiejętności szybciej i bardziej efektywnie.

OLY 1+2

icon-01

Inaczej Olympic Weightlifting, czyli podnoszenie ciężarów. Na tych zajęciach zdobędziesz umiejętność stopniowego zwiększania obciążenia i dynamiki pracy na sztandze olimpijskiej. Treningi są ściśle dobrane do możliwości i stanu zdrowia Adeptów.

MOBILITY

icon-08

Trening, którego zadaniem jest zwiększanie mobilności naszego ciała, poprzez rozciąganie, powiększanie zakresu w stawach, podstawowe techniki masowania oraz rozbijania mięśni. Regularne uczęszczanie na Mobility pozwoli Ci zapobiec kontuzjom oraz zoptymalizować Twoje wyniki.

WOD C1+2

icon-10icon-11

Trening składający się z rozgrzewki i WOD (Workout of the Day). WOD jest dłuższy niż zazwyczaj i trwa nawet 40 minut. WOD jest również skalowany w zależności od możliwości i potrzeb Adeptów.

TEAM WOD

icon-11icon-06

Zajęcia polegające na wykonywaniu treningu w drużynach. Jest to świetna okazja do zintegrowania się i poczucia klimatu rywalizacji. Workouty często będą się różnić się od tych rozpisywanych na tablicy wewnątrz boxa. Przygotujcie się na dużą dawkę dobrej zabawy!

KETTLEBELLS HARDSTYLE

icon-03

Trening z odważnikami metodą Pavla Tsatsouline’a. Kettlebells angażują do pracy wszystkie partie mięśniowe, proporcjonalnie rozwijając sylwetkę, wzmacniając core i mięśnie głębokie. Pozwalają na wykonanie prawie każdego rodzaju treningu, począwszy od nastawionego na rozwój siły, wytrzymałości aż po mobilizację i stabilizację. Tutaj spotkacie się z ćwiczeniami statycznymi jak wyciskanie czy przysiady, dynamiczne jak swing czy snatch, a także bardziej skomplikowane jak TGU – tureckie wstawanie.

RUNMAGEDDON

icon-04icon-05

To zajęcia przygotowujące do popularnego biegu z przeszkodami i nie tylko. Na tych zajęciach będzie dużo kondycji, ale też wspinania się na linę, więc jeśli chcesz podszlifować te elementy i jednocześnie dobrze się bawić to te zajęcia są dla Ciebie!

BODYWEIGHT

icon-09icon-10

Tu przede wszystkim wzmocnicie swoją górę. Nauczycie się podciągania, pompki w staniu na rękach i wiele innych. Jeżeli te ćwiczenia sprawiają Wam problem na Class 1+2 lub po prostu lubicie ćwiczenia na ciężarze własnej masy ciała to te zajęcia są dla Was.

BARBELLS&KETTLEBELLS

icon-01icon-03

Na tych zajęciach łączymy wszelkie zalety ćwiczeń ze sztangą i odważnikami kulowymi. Tutaj spotkacie się m.in z technikami trójbojowymi (np. low bar squat) połączonymi z treningiem Kettlebell Hardstyle

ENDURANCE

icon-09icon-10icon-05

Zajęcia mające na celu poprawę waszej wytrzymałości i kondycji. W głównej mierze skupiają się na treningu z użyciem rowerów Assault Airbike, wioślarzy oraz SkiErg. Podczas zajęć skupiamy się na odpowiedniej intensywności oraz poprawnej technice wykonywanych ćwiczeń. Trening jest zaprogramowany tak, aby efektywnie osiągać optymalny efekty poprawy kondycji. Podczas zajęć uczestnicy pracować będą z czujnikami Polar, aby maksymalnie dostosować tempo pracy do danej osoby.