Zajęcia

CLASS 1+2

icon-09icon-10

Grupy łączone, na które może przyjść każdy. Skupia się na podstawach treningu funkcjonalnego. Tu nauczysz się techniki ćwiczeń oraz poprawisz swoją siłę, wydolność i mobilność. Na Class 1+2 dowiesz się jak trenować właściwie i bezpiecznie. Tutaj czeka cię najfajniejsza zabawa z Cross Training, każdego dnia możesz „dojść do ściany” i z tygodnia na tydzień czeka Cię progres w Twoich osiągnięciach.

GYMNASTICS

icon-02

Cross Training zawiera wiele elementów gimnastycznych, takich jak ćwiczenia na drążku, kółkach gimnastycznych itd. Zajęcia Gymnastics pomogą Ci opanować te umiejętności szybciej i bardziej efektywnie.

OLY 1+2

icon-01

Inaczej Olympic Weightlifting, czyli podnoszenie ciężarów. Na tych zajęciach zdobędziesz umiejętność stopniowego zwiększania obciążenia i dynamiki pracy na sztandze olimpijskiej. Treningi są ściśle dobrane do możliwości i stanu zdrowia Adeptów.

MOBILITY

icon-08

Trening, którego zadaniem jest zwiększanie mobilności naszego ciała, poprzez rozciąganie, powiększanie zakresu w stawach, podstawowe techniki masowania oraz rozbijania mięśni. Regularne uczęszczanie na Mobility pozwoli Ci zapobiec kontuzjom oraz zoptymalizować Twoje wyniki.

WOD C1+2

icon-09icon-10

Trening składający się z rozgrzewki i WOD (Workout of the Day). WOD jest dłuższy niż zazwyczaj i trwa nawet 40 minut. WOD jest również skalowany w zależności od możliwości i potrzeb Adeptów.

TEAM WOD

icon-06

Zajęcia polegające na wykonywaniu treningu w drużynach. Jest to świetna okazja do zintegrowania się i poczucia klimatu rywalizacji. Workouty często będą się różnić się od tych rozpisywanych na tablicy wewnątrz boxa. Przygotujcie się na dużą dawkę dobrej zabawy!

KETTLEBELLS HARDSTYLE

icon-03

Trening z odważnikami metodą Pavla Tsatsouline’a. Kettlebells angażują do pracy wszystkie partie mięśniowe, proporcjonalnie rozwijając sylwetkę, wzmacniając core i mięśnie głębokie. Pozwalają na wykonanie prawie każdego rodzaju treningu, począwszy od nastawionego na rozwój siły, wytrzymałości aż po mobilizację i stabilizację. Tutaj spotkacie się z ćwiczeniami statycznymi jak wyciskanie czy przysiady, dynamiczne jak swing czy snatch, a także bardziej skomplikowane jak TGU – tureckie wstawanie.

RUNMAGEDDON

icon-04icon-05

To zajęcia przygotowujące do popularnego biegu z przeszkodami i nie tylko. Na tych zajęciach będzie dużo kondycji, ale też wspinania się na linę, więc jeśli chcesz podszlifować te elementy i jednocześnie dobrze się bawić to te zajęcia są dla Ciebie!

BODYWEIGHT

Tu przede wszystkim wzmocnicie swoją górę. Nauczycie się podciągania, pompki w staniu na rękach i wiele innych. Jeżeli te ćwiczenia sprawiają Wam problem na Class 1+2 lub po prostu lubicie ćwiczenia na ciężarze własnej masy ciała to te zajęcia są dla Was.

BARBELLS&KETTLEBELLS

Na tych zajęciach łączymy wszelkie zalety ćwiczeń ze sztangą i odważnikami kulowymi. Tutaj spotkacie się m.in z technikami trójbojowymi (np. low bar squat) połączonymi z treningiem Kettlebell Hardstyle