Chcę dołączyć

Witaj!

Cieszymy się, że chcesz dołączyć do grona Adeptów Centrum Sportu Stocznia.

Nasz Box ma charakter szkoły treningowej, z klasami według poziomu zaawansowania. Adepci uczą się nowych elementów technicznych i stawiani są przed zadaniami sprawnościowymi, które są dobrane optymalnie do ich potrzeb i możliwości treningowych, tak żeby na każdym treningu zwiększać swoje osiągnięcia.

Od czego zacząć?

Jeśli jesteś u nas po raz pierwszy, zapraszamy Cię na zajęcia Mobility, Class 1+2 lub Intro.

Na każde zajęcia obowiązują zapisy. Aby zapisać się na trening, wejdź w zakładkę Zaloguj się, następnie w zakładce Grafiku zapisz się na zajęcia, które Ci najbardziej odpowiadają.

Potem strój, ręcznik i coś do picia do plecaka i zapraszamy 😉

Uwaga! Odwołanie rezerwacji jest możliwe maksymalnie 2h przed treningiem. Nieodwołanie rezerwacji grozi srogim spojrzeniem recepcjonistki 🙂

Dla kogo jest Cross Training?

Jeśli Masz niedowagę lub nadwagę, nie potrafisz w skłonie dotknąć swoich piszczeli, wchodząc na drugie piętro tracisz widzenie ze zmęczenia, a noszenie siatek ze sklepu powoduje zakwasy to nasze zajęcia są właśnie dla Ciebie, pomożemy zbudować Ci siłę, wytrzymałość i gibkość, która przyda Ci się w codziennym życiu.

Jeśli jesteś byłym sportowcem, w młodości wyjeżdżałeś na zawody, całe dni spędzałaś/-eś biegając za piłką, grając w siatę, a teraz nie możesz nadążyć za dzieckiem na dziecinnym rowerku, to nasze zajęcia są dla Was, pomożemy Wam wrócić do dawnej formy.

Jeśli sięgasz do szafy, a ubrania z zeszłego roku “skurczyły się w praniu”, ciężko Ci poznać postać na wakacyjnym zdjęciu z przed paru lat, a obok stoi w końcu Twoja rodzina, to nasze zajęcia są dla Ciebie, pomożemy Ci wrócić do dawnej sylwetki albo osiągnąć taką jakiej nigdy nie miałaś/-eś.

Jeśli jesteś po kontuzji i boisz się, że świat sportu jest już dla Ciebie zamknięty, albo koniecznie chcesz szybko wrócić do dawnej dyspozycji, przez nasze ćwiczenia i ich poprawne wykonywanie masz gwarancję, że zrobisz wszystko co się da.

Jeśli ćwiczysz jakąś dyscyplinę i masz przerwę w sezonie, bo na przykład jesteś piłkarzem a za oknem -25°C, to nasze zajęcia są dla Ciebie bo przez swoją wszechstronność wzmocnią Twoje ciało, zbudują siłę i kondycję na następny sezon.

Czym Cross Training różni się od siłowni?

Pierwsza różnica, która rzuca się w oczy to to, że w Boxie nie znajdziecie maszyn do wyciskania na klatkę, na nogi, na brzuch, osobnej na triceps, na biceps, i na coś tam jeszcze…., i co najważniejsze lustra na całą ścianę 😉

Tutaj znajdziesz piłkę lekarską, skakankę, drążek do podciągania, kettle, sztangi z obciążeniami, itp… U nas nie pozostaniesz sam sobie, u nas ćwiczy się w grupach, zawsze pod okiem profesjonalnego, licencjonowanego trenera, a Twoim “lustrem” jest ktoś kto ćwiczy obok, z kim razem wylewasz pot, cieszysz się z sukcesów, kto cię wspomoże dopingiem i z kim po treningu usiądziesz i pogadasz bo to już Twój dobry znajomy, z kim razem przed chwilą leżeliście w tej samej kałuży potu. Tak to już jest, że ludzie uprawiający Cross Training tworzą jedną społeczność.

Pojedziesz na wakacje w Polsce, czy za granicę, wpadniesz do Boxa, powiesz że ćwiczysz i zawsze z uśmiechem zaproponują Ci żebyś przyłączył się do treningu, tak to już jest… 😉